Pozvánka na mezinárodní veletrh Sběratel 2011

Autor: Petr Nahodil <(at)>, Téma: Sběratelství, Zdroj: http://www.sberatel.info/cs, Vydáno dne: 06. 09. 2011

Tak se nám to opět blíží. Už jen dny nás dělí od okamžiku, kdy se brány Letňanského Výstaviště v Praze opět otevřou a vpustí do svých výstavních prostor návštěvníky dalšího ročníku mezinárodního veletrhu Sběratel 2011.Zveme všechny členy Klubu sběratelů kuriozit a všechny zájemce o sběratelství k návštěvě mezinárodního veletrhu Sběratel, který se i letos koná v PVA Letňany ve dnech 8. - 10. září 2011. Stánek klubu bude tentokrát umístěn ve foyer, takže ho uvidíte hned po vstupu do haly. K dostání budou všechny materiály klubu včetně nových - XVI. Členský adresář Klubu sběratelů kuriozit a série kalendáříků 2012.

K účasti jsme přizvali i Aviation Fan Club, jehož členové se zabývají dopravním letectvím a mají spoustu zajímavých materiálů a informací.

Veletrh Sběratel se letos rozroste o novou akci - veletrh Investor, který má podtitul "veletrh investic do zlata, mincí, filatelie a drahých kamenů". Organizátoři Sběratele si dobře uvědomují, že ne všichni návštěvníci přicházejí na veletrh doplňovat své sbírky. Řada z nich chce především bezpečně investovat a právě těm má název Investor signalizovat, že svět známek, mincí a minerálů je nejen o sběratelské vášni, ale také o stabilní investici. Oba veletrhy proběhnou ve stejném termínu, ve stejné výstavní hale a za jednotné vstupné.

Pod název Investor budou zahrnuty mincovny a dealeři z oblasti numismatiky, filatelie a minerálů, kteří mají stánek nebo vlastní expozici. Na límci stánku a v katalogu veletrhu pak budou barevně odlišeni. Z návštěvy nové skupiny movitých zákazníků, kterých čekáme několik set, ale budou samozřejmě profitovat všichni vystavovatelé. Veletrh má také vlastní webové stránky www.investor-fair.com.